






Opis nieruchomości
Do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,95m2 w inwestycji Bella Dolina położona przy ulicy Lubelskiej.Inwestycja łączy w sobie nowoczesny design i wysoki standard wykończenia. Znajduje się w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa – przy ulicy Lubelskiej. Tu ściągają licznie międzynarodowe firmy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa.
Lokalizacja ta gwarantuje wprost niesamowitą dostępność komunikacyjną (autostrada, obwodnica północna miasta, most Mazowieckiego, lotnisko). Stąd wszędzie jest blisko. Jednocześnie Bella Dolina to miejsce bezpieczne i oddalone od uciążliwego miejskiego zgiełku. Bez wątpienia to najważniejsze czynniki decydujące o wyborze mieszkania.
Pomieszczenia:Hol - 4,52 m2
Cena: 327,900zł
Istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w garażu podziemnym
Płatność w 5 transzach
Termin oddania inwestycji: wrzesień 2023r.
Osoby, które się zdecydują na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni wg swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z:
- betonową wylewką,
- oknami,
- tynkiem gipsowym na ścianach,
- parapetami wew. i zew.,
- włącznikami, kontaktami, instalacjami, videodomofonem. itp.
Zakup mieszkania zwolniony jest z opłaty podatku PCC w wysokości 2%.
Zapraszamy do obejrzenia!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




