Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Mieszkanie do wynajęcia

1 pokój 7 piętro 28,00 m2 55,36 zł/m2

1 550 zł

Opis nieruchomości

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2 zlokalizowana przy ul. Bałtyckiej. Położona na 7 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2022r.

POMIESZCZENIA:

- salon z aneksem kuchennym
- łazienka z wc
- przedpokój
- balkon z widokiem na panoramę miasta
- komórka lokatorska 

CZYNSZ I OPŁATY: 

- czynsz najmu 1550zł
- czynsz administracyjny do spółdzielni około 660zł
- prąd wg zużycia
- kaucja jednomiesięczna

WYPOSAŻENIE:

- kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD
- pralka
- w łazience prysznic
- w przedpokoju zabudowana szafa na wymiar

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NMK-MW-1725
Powierzchnia 28,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 7
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana żelbeton
Standard
Opłaty w czynszu ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 14
Garaż brak
Piwnica 4,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 660 PLN